ФЛЯГА ДЛЯ АЛКОГОЛЮ - ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК ЧОЛОВІКОВІ

Вибираючи подарунок чоловікові, зверніть увагу на такий аксесуар як фляга. Фляга для алкоголю буде незабутнім і дуже корисним подарунком як для любителів активного відпочинку, так і для прихильників пікніків з друзями. Заповнена улюбленим напоєм фляга не залишить байдужими і чоловіків, захоплених риболовлею, полюванням, далекими походами.

Як правильно вибрати флягу

Вибираючи флягу, варто правильно визначитися з її формою, матеріалом виготовлення і об'ємом. Найбільш поширеними вважаються фляги з нержавіючої харчової сталі, які не окислюються, а значить, не псують смак напою. Для зручного носіння в кишені, деякі фляги мають кілька увігнуту форму. Для зручного наливання напою, до Фляги часто додається воронка. А для відпочинку з компанією-невеликі стаканчики, для розпивання напою з друзями. Однак, слід пам'ятати, що фляга – предмет особистого користування і пити з неї не близьким людям щонайменше негігієнічно...

Догляд за флягою

Догляд за флягою досить простий: для миття використовують соду харчову або лимонний сік. При митті фляги не можна використовувати мильні засоби і засоби для миття посуду. Повністю позбутися від них згодом буде досить складно. Не можна змішувати спиртні напої в флязі, а тим більше не заливати в неї коктейль. Запам'ятайте! У флягах повинні зберігається тільки» чисті " спиртні напої. Якщо фляга обтягнута шкірою забруднилася зовні, її можна почистити засобом для догляду за взуттям, бажано без запаху.


Фляги для алкоголю в подарунок чоловікові пропонує наш інтернет магазин подарунків krakenmen.com. чудовий подарунок у вигляді фляги, зробить відпочинок на природі більш приємним, комфортним і, можливо, незабутнім.